Newsletter

Porównywarka Kurencja.com

Waluty i kryptowaluty dostępne w internecie

Porównywarka kantorów on-line Kurencja.com została uruchomiona w 2013 r. aby w stały, obiektywny sposób prezentować jej użytkownikom produkty walutowe i kryptowalutowe dostępne w Internecie.

Równie ważne jest prezentowanie tych kursów w zestawieniu -  jako ranking produktów i usług dostępnych na rynku. Dzięki temu użytkownicy korzystający z walut w Internecie mogą porównać oferty różnych podmiotów, a spośród nich wybrać tę najlepszą.

Wiemy, że użytkownicy kantorów internetowych, transferów walutowych, brokerów forex, giełd kryptowalut, czy eporfeli korzystają z nich aby oszczędzać i inwestować pieniądze. Często duże pieniądze w długim okresie.

Dlatego ważne jest, aby oferta, z której korzystamy była rzeczywiście najlepsza, przede wszystkim pod względem ceny. Zachęcamy do okresowego sprawdzania ofert kantorów, i pozostałych dostawców internetowych produktów walutowych i kryptowalutowych - ceny, polityka promocyjna serwisów - dostawców ulega zmianie.

Poza ceną znaczenia nabierają też: obsługa klienta, reklamacje, czy ogólnie: rozwiązywanie problemów użytkowników z transakcjami walutowymi przez dostawcę. Dlatego też na stronach Kurencja.com, pod artykułami i tabelami dostępne są także komentarze służące m.in. wymianie opinii przez userów o poszczególnych produktach i ich dostawcach.

 

 

Grupa serwisów walutowych i kryptowalutowych

Porównywarka Kurencja.com należy do największej w Polsce grupy serwisów walutowych.

W skład tej grupy wchodzą także m. in. takie portale walutowe i kryptowalutowe jak np.: KursFunta.pl, KursEuro.net, KursDolara.info, KoronaCzeska.pl, Hrywny.pl, Krypty.net itd.

Łącznie w skład naszej grupy wchodzi ponad 30 serwisów należących do liderów w swoich niszach walutowych. Miesięcznie nasze serwisy generują około 200 tys. wysokowartościowych, organicznych odsłon.

 

 

Komfort współpracy z profesjonalnym podmiotem

Operatorem porównywarki Kurencja.com jak i pozostałych serwisów grupy jest spółka kapitałowa Net Value sp. z o.o. Dla wszystkich naszych odbiorców i partnerów biznesowych oznacza to większą pewność, wiarygodność, ale także wygodę i jasność rozliczeń biznesowych.

Zachęcamy do tej współpracy (szczegóły na stronie). Szczycimy się jak najlepszymi relacjami z naszymi partnerami oraz profesjonalnym podejściem zorientowanym na potrzeby każdego Klienta.

 

Net Value sp. z o.o., ul. Konfederacka 23a/1, 30-306 Kraków NIP: 6762490454, REGON: 362020568, KRS: 0000566328, kapitał zakładowy 20 000,00 zł w całości opłacony.