Newsletter

KuCoin - Kryptowaluty

KuCoin
Ulubiona giełda poszukiwaczy ciekawych altcoinów

KuCoin jest jedną z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalutowych, która wyróżnia się na rynku przede wszystkim znaczną liczbą noszowych i nowych kryptowalut niedostępnych na innych, nawet większych giełdach.

Dane podstawowe
Nazwa, firma: Mek Global Limited
Kraj: Szeszele
Rok powstania: 2017
Wypróbuj » KuCoin - Ulubiona giełda poszukiwaczy ciekawych altcoinów
Oferta
Waluty Fiat: Giełda nie umożliwia wpłat ani wypłat walut fiat, ale można wykorzystać USD, EUR, GBP oraz wiele innych do bezpośredniego kupna kryptowalut przez procesory płatności.
Kryptowaluty: Kilkaset różnych kryptowalut, zarówno tych najbardziej popularnych, dostępnych na różnych innych giełdach, jak i wyjątkowo rzadkich parach występujących przede wszystkim na giełdzie Kucoin. Platforma posiada także własny token KCS (Kucoin Shares)
Języki: Wiele (kilkadziesiąt) różnych języków. ale na razie nie ma wśród nich j. polskiego
Wersja mobilna: Tak
Wpłaty / Wypłaty: KuCoin co do zasady jest giełdą crypto-crypto. To znaczy, że giełda nie przyjmuje depozytów, ani nie umożliwia wypłat za pomocą walut fiat.

Jeśli chodzi o depozyty kryptowalutowe, to giełda nie pobiera opłat od nich opłat, a wypłaty w kryptowalutach są jednymi z najtańszych na rynku.
Aplikacje, narzędzia, wyjątkowe elementy oferty: Kucoin jest giełdą kryptowalut, która szybko dodaje i rozwija nowe funkcje i usługi.

Giełda umożliwia handel spotowy, z dźwignią oraz handel p2p między userami.
Wypróbuj » KuCoin - Ulubiona giełda poszukiwaczy ciekawych altcoinów
Support
-
Bezpieczeństwo
-
Certyfikat SSL: Tak
Koszty, formalności
-
Wypróbuj » KuCoin - Ulubiona giełda poszukiwaczy ciekawych altcoinów
comments powered by Disqus