Newsletter

Bitcan - Kryptowaluty

Dane podstawowe
Nazwa, firma: Bitcan Sp. z o.o.
Kraj: Polska
Rok powstania: 2017
Wypróbuj » Bitcan - Najlepszy polski kantor kryptowalut
Oferta
Waluty Fiat: Brak oferty kupna walut fiat za inne waluty, możliwe kupno PLN za BTC.
Kryptowaluty: Bitcoin - pierwsza i największa (pod względem wartości wszystkich transakcji kupna i sprzedaży) cyfrowa waluta świata
Języki: polski, angielski
Wersja mobilna: Tak
Wpłaty / Wypłaty: • Wpłaty i wypłaty realizowane za pomocą szybkich płatności “pay by link”, realizowane za pomocą płatności internetowych Tpay i Dotpay.
• Blisko 20 banków, m. in. Bank Pekao SA, Inteligo, PKO BP, ING Bank Śląski SA, Bank Millennium SA, Santander, Bank Polska SA, CitiBank Handlowy SA, Credit Agricole Polska SA, Getin Bank SA, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Pocztowy SA, Idea Bank, Banki Spółdzielcze, Bank Gospodarki Żywnościowej SA, Neo Bank, Nest Bank Plus Bank SA.
• Przelewy ekspresowe - pieniądze na koncie bankowym w 30 s.
Aplikacje, narzędzia, wyjątkowe elementy oferty: Dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
• Bitcan dla inwestorów i traderów, kupno/sprzedaż do kwoty 50 tys. zł jednorazowo; unikatowy, wielowymiarowy system bezpieczeństwa transakcji; przelewy ekspresowe - pieniądze na koncie bankowym w 30 s.
• Bitcoin Widget - proste narzędzie monetyzacji ruchu i zwiększenia przychodów dla właścicieli/wydawców stron i serwisów internetowych oraz blogerów.
• Cryptoterminal - kantor kryptowalutowy w postaci niewielkiego terminala, umożliwia świadczenie usług kupna/sprzedaży bitcoinów za gotówkę osobom trzecim. Więcej informacji w artykule: Jak otworzyć kantor kryptowalut?

Dla klientów indywidualnych
Bitcan - kantor bitcoin dla oszczędzających, inwestorów i traderów prywatnych; unikatowy system bezpieczeństwa, chroniący kupujących i sprzedających; transakcje od 50 zł do 50 tys. zł jednorazowo; przelewy ekspresowe - pieniądze na koncie bankowym w 30 s.
Bitcoin Widget - kupno bitcoina do 1 tys. zł, bez rejestracji konta i weryfikacji tożsamości.
Cryptoterminal - kupno i sprzedaż bitcoinów za gotówkę w kilkudziesięciu punktach partnerskich w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie i Łodzi; anonimowe i proste transakcje, jak w kantorach wymiany walut tradycyjnych. Znajdź kantor w swojej okolicy na MAPIE.

Kantor Bitcan - dwie metody weryfikacji tożsamości
Klienci mogą wygodnie zweryfikować swoją tożsamość na dwa sposoby:
• klienci posiadający tradycyjne dowody tożsamości korzystają z autorskiej aplikacji LitpayID
• klienci, którzy posiadają e-dowody z warstwą elektroniczną i kodem PIN mogą zweryfikować tożsamość z aplikacją eDO App Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych; z eDO App nie trzeba robić zdjęcia dowodu.
Wypróbuj » Bitcan - Najlepszy polski kantor kryptowalut
Support
• Kantor kryptowalut Bitcan wspiera klientów od poniedziałku do piątku między 8:00 a 22:00 i w weekendy między 13:00 a 15:00 (oprócz dni wolnych od pracy i świąt).
• Klienci mogą kontaktować się z kantorem mailowo lub przez czat na stronie Kontakt (https://bitcan.pl/kontakt) oraz za pomocą profilu kantoru na Facebooku (https://www.facebook.com/bitcanpl).
• W serwisie internetowym kantoru dostępna jest też sekcja Pomoc oraz inne materiały informacyjne i edukacyjne, m. in. blog.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo technologiczne Serwis internetowy kantoru kryptowalut Bitcan.pl jest zabezpieczony takim samym protokołem bezpieczeństwa SSL 256, jaki stosują banki. Symbolizuje go kłódka widoczna w adresie strony internetowej Bitcan.pl i Twojego banku. Kantor Bitcan jest znany z wielopoziomowego systemu ochrony danych klientów, ich środków, transakcji oraz dostępu do ich kont. W skład systemu wchodzą m. in.: • biometria i aplikacja eDO App do weryfikacji tożsamości, • zaawansowane systemy monitorujące transakcje podwyższonego ryzyka wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), • możliwość aktywowania dwuskładnikowego uwierzytelnienie (2FA) do logowania do konta, dzięki czemu klient zyskuje kolejne narzędzie ochrony konta przed próbami nieuprawnionego logowania przez inne osoby, • kody SMS do potwierdzania transakcji. Bitcan stosuje również inne systemy monitorujące i wewnętrzne procedury dodatkowo wzmacniające ochronę transakcji klientów. Bezpieczeństwo prawne • kantor Bitcan działa legalnie, zgodnie z polskim i unijnym prawem - firma Bitcan Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Polsce i wpisana na listę Małych Instytucji Płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) • dzięki weryfikacji tożsamości (KYC) oraz procedur zapobiegania praniu brudnych pieniędzy (AML) szanse wystąpienia transakcji podwyższonego ryzyka są minimalizowane.
Certyfikat SSL: -
Koszty, formalności
Opłaty za transakcje kupna/sprzedaży BTC w kantorze Bitcan: • kupno BTC: 5% + 1,5% (koszty operatora płatności) • sprzedaż BTC: 1% wartości transakcji Kantor często organizuje promocje, o których informuje na swoich profilach na Facebooku i Twitterze.
Wypróbuj » Bitcan - Najlepszy polski kantor kryptowalut
comments powered by Disqus