Newsletter

Polecaj platformę Amronet - zarabiaj po 100 zł

Zalóż konto, polecaj i zarabiaj.

 

Zasady udziału w programie:

  • Przede wszystkim udział w programie poleceń dotyczy osób, które już są klientami platformy. Jeżeli nie jesteś nim jeszcze, pierwszym krokiem umożliwiającym jest rejestracja online.

  • Zajestrowani klienci Amronet mogą wejść w zakładkę „Strefa zysku”, widoczną po lewej stronie na zielonym polu. Po kliknięciu, wyświetli się regulamin, który należy przeczytać i zaakceptować. Wówczas ukaże się tzw. link traktujący, będący jednym z internetowych narzędzi polecania.

  • Znajomych można zapraszać w dwojaki sposób:
    1 - poprzez link traktujący, który można umieścić np. na swojej stronie internetowej, profilu na Facebooku lub w mailingu (odnośnik wklej bezpośrednio w niezmienionej formie lub podlinkuj tekst) albo
    2 – poprzez podanie własnego adresu e-mail, którego używasz do logowania się na platformie. W przypadku tej opcji, osoba polecona musi wpisać e-mail polecającego w odpowiednie pole podczas rejestracji.

  • Aby móć zarabiać, zaproszona osoba musi założyć konto w Amronet oraz spełnić poniższe warunki:

- w okresie 3 miesięcy musi dokonać wymian walut na kwotę co najmniej 5 000 zł, - wówczas polecający zyskuje 50 zł

- jeśli w okresie 3 miesięcy osoba polecona dokona wymian walut na kwotę przekraczającą 50 000 zł, - polecający partner zdobywa 100 zł

Dodatkowo, na polecających czeka dochód pasywny w wysokości 25% prowizji za każdą transakcję dokonaną przez osobę, która skorzystała z zaproszenia.

Zyski w programie naliczane są automatycznie, w każdej chwili można je zweryfikować po zalogowaniu się i otwarciu karty „Strefa zysku”. W momencie gdy kwota zarobku osiągnie min. 100 zł można dokonać wypłaty na własny rachunek bankowy.

Więcej o programie poleceń Amronet.

Już dziś załóż darmowe konto w platformie Amronet.

 


comments powered by Disqus